Bildarkiv 17/18


170816
Akropolis b 3-1

170821
Örebro b 3-0

170909
Kvarnsveden 2-1

170915
Guif 26-29

170917
Visby/Roma 1-2

170922
Alingsås 22-25

171001
Eskilstuna 1-0

Bildarkiv 16/17


170420
Amo 31-21

170422
Linköping 1-3

170506
Bamsingarna vs. Hammarby

170507
Piteå 0-1

170525
L/Bunkeflo 1-2

170618
Djurgården 0-2

170128
Vallentuna 4-1

170207
HJK 2-3

170225
Bollnäs 2-5

170227
IFK Ystad 26-18

170319
Alingsås 26-25

170325
Boo KFUM 6-6

170327
Ystads IF 23-25

170417
Amo 28-25

161118
Gripen 6-3

161125
Tillberga 3-5

161205
Vetlanda 7-1

161226
Tellus b 3-1

170113
Vänersborg 6-3

170122
Bollnäs 6-1

170122
Nacka 7-2

170128
Kallhäll 5-0

160702
Sundsvall 3-0

160821
Göteborg 2-0

160824
Gamla Upsala b 2-1

160918
Visby/Roma 0-3

161002
Nacka 5-2

161029
Aranäs 26-26

161105
Limhamn/B 0-1

161110
Hephata 9-4

Bildarkiv 15/16


160130
Sollentuna 2-1

160201
Alingsås 29-30

160218
Troja 0-5

160319
Avslutning

160521
HIF Hockey- Bamsingarna

160524
Älta 1-1

160618
Hovås Billdal 0-0

150801
Umeå 1-1

150826
AIK 1-1

151018
Piteå 0-0

151031
Södertälje 2-5

151108
Wings 4-2

151129
Djurgården 68-91

151226
Kalix 7-5

160102
Villa 5-4

Bildarkiv 14/15


150411
Mallbacken 3-1

150507
KIF Örebro 0-0

150521
AIK b 1-1

150201
Enköping b 2-4

150207
Väsby 2-4

150211
Ystad 27-14

150219
Vänersborg 6-1

150228
Avslutning

150302
Sandviken 10-8

150306
Sandviken 1-7

150314
Djurgården 2-3

141129
Sirius 6-2

141129
Väsby 4-1

141212
Hudiksvall 3-1

141216
RIK 29-28

141226
Ricoh 26-30

150103
Enköping 1-2

150106
Västerås 5-6

150110
Rönnby 3-2

140810
Mallbacken 5-0

140907
Sunnanå 2-0

140913
Husqvarna b 2-1

140921
Visby 2-4

140921
Syrianska 6-0

141025
Huddinge 2-3 ot

141102
Jönköping 5-0

141114
Edsbyn 4-8

Bildarkiv 13/14


140608
Landskrona 4-0

140223
Rimbo 37-24

140301
Västerås 3-6

140327
Avslutning i LW Hallen

140412
Hovås/
Billdal 3-0

140426
BP 4-1

140502
Göteborg 5-2

140517
Södertälje 41-22

140531
Bamsingarna-HIF Hockey

140110
SAIK 2-6

140119
Wings 3-0

Söderstadion
Ritning 1992

140131
Tumba 3-5

140209
Malmö 26-27

140214
Åtvidaberg 3-0

140216
Vetlanda 4-2

140221
Vetlanda 6-2

131116
Sävehof 31-26

131122
GAIS 6-3

131201
Tumba 4-2

131226
Sirius 10-1

131230
SSK J20 6-4

131230
Broberg 10-4

140102
AIK 2-3

140103
Tumba 4-1

130720
Örgryte 0-0

130807
Djurgården 1-1

130814
Vallentuna b 1-7

130915
Wings b 1-5

131006
Väsby 3-1

131103
Nacka 6-1

131110
Vallentuna 1-4

131116
Bollnäs 8-7

Bildarkiv 12/13


130504
Bamsingarna-BFH 7-15

130511
Älta 1-1

130525
Öster 1-1

130530
Bajen Fans Hockey 5 år

130608
AIK 1-2

130623
Ängelholm 1-1

130317
SAIK 9-4

130317
Kr-stad 24-23

130324
Värmdö 9-4

130406
Handbollsfest

Roddarnas 1960-tal

130421
Lirat i Bajen

130421
Örebro 2-1

130501
Kvarnsveden 1-0

130205
MB 4-3

130210
Vänersborg 5-2

130217
Gnesta 3-4 ot

130223
Broberg 7-5

130227
RIK 24-29

130303
Nacka b 6-3

130306
Haninge 5-4

130310
Värmdö b 3-2

121211
Mälarö 3-2

121226
Skövde 28-27

121230
Kungälv 7-5

121230
Aranäs 23-26

130108
Haninge 3-4

130115
MB b 2-4

130125
Värmdö 4-2

130202
Sollentuna 1-2

120801
Vasalund b 3-1

120922
Sundsvall 0-1

121004
Haninge b 3-2

121008
Lirat i Bajen

121021
Lugi 22-23

121102
Haninge 7-1

121109
Linden 4-1

121121
GAIS 8-1

Bildarkiv 11/12


120422
Umeå Sö 2-1

120430
Lindesb. 27-26

120505
Gustafs 4-2

120516
AIK 0-1

120616
Lirat i Bajen

120127
Haninge 3-2 ot

120203
MB 1-3

120217
Mälarö 4-1

120303
Tranås 11-2

120303
AIK 19-25

120310
SAIK 5-6 sd

120311
Väsby 1-3

120421
H43 32-24

111218
Ystad 31-36

111224
Nackastatyn

111226
Sirius 5-5

120106
Haninge b 3-4

120108
Mälarö 6-5

120113
MB b 3-2

120115
BFH-träning

120120
Väsby b 4-6

110702
Jubileumsmatch

110827
BFH Kubb

110903
KIF Örebro 0-3

110911
Botkyrka 3-1

110917
Sollentuna 15-5

111007
Trångsund 2-1

111202
Vetlanda 8-2

111216
Väsby 5-2

Bildarkiv 10/11


110507
DIF b 0-1

110521
BF-Fansen 12-7

110227
Östervåla 12-4

110228
Edsbyn 8-3

110304
Gnesta 7-1

110311
Norrtälje b 8-0

Lindgren special

110315
Ystad 33-24

110403
FC Inter 3-2

110410
Umeå IK 0-2

101204
Österåker 3-1

101226
Drott 29-25

110108
Skarpnäck 15-2

110115
Kallhäll 7-4

110118
Broberg 6-7

110120 Träning med sponsorer

110205
SDE 11-2

110222
Edsbyn 5-4

100905
KIF Örebro 1-2

100918
FoC Farsta 6-0

101024
Gimo HC 7-0

101029
Edsbyn 6-5

101030
Skarpan b 10-1

101106
Tillberga 6-6

101127
Vetlanda 5-5

101128
SDE b 1-12

Bildarkiv 09/10


100205
Älta 10-4

100207
Katrineholm 8-3

100212
Västerås 6-4

100226
V-haninge 10-2

100321
Bollnäs 3-1

100425
K/Göteborg 1-2

100522
BF-Fansen 22-5

100605
Forward 1-0

091206
Norsborg 9-3

091211
Älta b 6-4

091220
Graip 21-2

091226
Haparanda 6-6

100110
Vendelsö b 11-1

100116
Vetlanda 10-2

100117
V-haninge b 3-2

100124
Eskilstuna 15-1

090917
Älta b 17-4

091025
Eskilstuna 13-0

091113
Sirius 4-4

091119
Vendelsö 12-1

091120
Kungälv 7-4

091122
Tyresö b 11-2

091128
E-tuna b 19-0

091201
Alingsås 31-25

Bildarkiv 08/09


090209
Brinken 7-3

090220
Flempan 7-1

090503
Sunnanå 0-1

090815
Elfsborg 2-3


081129
Järna b 5-2

081205
Örby 7-1

081224
Nackastatyn

090108
Bandy

090111
Norsborg 11-2

090125
Grantorp 8-0

090128
Tullinge b 7-2

090201
Järna 7-1

080624
Speedway

080903
1:a träningen

081002
Vendelsö b 5-5

081019
Älta b 9-3

081026
Tyresö b 11-2

081105
Camelen 12-1

081117
Grantorp b 15-2

081123
Tullinge 7-0

Bildarkiv 07/08


080303
Oskarshamn 0-7

080305
Huddinge b 2-6

Arkiv, handboll:
Blandade bilder

Arkiv, bandy:
Blandade bilder

Arkiv, speedway

Arkiv, rugby: Maj 2001

080109
Västerås 0-2

080116
Nyköping 1-3

080123
Sundsvall 0-3

080130
AIK 2-4

080213
Bofors 5-4 ot

Arkiv, dam:
Blandade bilder

Arkiv, herr:
Blandade bilder

080220
Björklöven 4-6

071114
Växjö 2-6

071121
Borås 3-4 ot

071128
Nybro 3-4 ot

071203
AIK b 3-2

071205
Leksand 1-6

071210
Almtuna 1-4

071214
Rögle 2-5

080106
Huddinge 4-3

070810
Arboga 6-2

070817
Huddinge 5-5

070916
Västerås 2-5

070930
Sundsvall 2-5

071007
AIK 3-0

071019
Björklöven 3-4

071026
Malmö 2-4

071028
O-hamn 1-3

Bildarkiv 06/07


070129
AIK 3-2 ot

070204
Södertälje 1-2

070211
O-hamn 0-5

070218
Björklöven 1-6

070223
O-hamn 1-1

061106
Västerås 2-1 ot

061108
Almtuna 7-1

061201
Sundsvall 2-0

061210
Björklöven 3-2

061220
Södertälje 1-8

061230
AIK 4-3

070103
Sundsvall 2-3

070117
Huddinge 7-5

060929
Leksand 3-10

061008
Rögle 2-7

061013
SSK b 2-10

061015
Bofors 2-1 ot

061018
AIK b 1-2

061022
Nyköping 2-3

061027
Växjö 1-2

061101
Nybro 9-8

Bildarkiv 05/06


060428
Säsongs- avslutning

060205
Rögle 1-2

060216
AIK 1-2

060303
Björklöven 0-1

060305
Skellefteå 0-4

060320
Mariestad 2-5

060324
Huddinge 7-6

060405
Piteå 2-1

060407
Huddinge b 4-1

051204
Nyköping 2-2

051207
Skellefteå 2-5

051214
AIK b 1-3

051215
Julmiddag

051228
Almtuna 6-4

060104
Sundsvall 3-3

060111
Arboga 2-1

060203
Malmö 0-5

050928
AIK 4-5

051001
Almtuna 3-2 ot

051010
Sundsvall 5-1

051026
O-hamn 2-1 ot

051030
Nybro 3-5

051118
AIK b 2-1 ot

051123
Västerås 4-4

051130
Björklöven 6-3

Bildarkiv 04/05


050206
Rögle 2-3

050220
O-hamn 2-4

050226
Leksand 2-3 ot



041126
Växjö 1-3

041201
Oskarshamn 7-0

041205
Mörrum 7-1

041210
Troja 4-5 ot

Gamla
hjältar #4

050112
Skellefteå 3-4

050126
Bofors 1-4

050130
Löven 6-1

040906
TPS Åbo 3-4

040924
Växjö 5-2

040929
O-hamn 0-2

041008
Troja 5-0

041020
Huddinge 2-1 ot

041103
Halmstad 7-2

041109
Rögle 3-2

050119
Nyköping 0-1

Bildarkiv 03/04


040331
AIK (b) 2-5

040404
Leksand 2-6

040410
Mora 3-6

040211
AIK b 0-5

040215
Skellefteå 3-1

040218
Oskarshamn 5-2

040225
Bofors 1-0

040317
AIK 2-4

040323
Mif 0-4

040325
SAIK 1-2 ot

040327
Mora (b) 3-4 ot

031022-
031207
Blandat

031203
AIK 3-2

031205
Vallentuna 8-2

031214
Nyköping 2-3

040107
Sundsvall 4-1

040113
AIK 5-4

040125
Västerås 1-0 es

040201
Mora 1-2

030829
HPK 1-0

030917
V-tuna b 6-0

030921
Huddinge 5-2

030923
Almtuna 2-0

030925
031001
Dubbelmöte mot AIK

031010
Teg 8-0

031012
Boden 7-2

031019
Vallentuna 7-0

Bildarkiv 02/03


030318
Träning på Hovet

030319
Rögle 3-5

Dubbelmöten mot LHC & Brynäs

030412 Avslutning SAIK 6-1

030605 Brännboll Tanto

Julstök med
Bajen

030106
Bofors 3-2

030122
Rögle 3-2 ot

030129
Saik (b) 1-3

030216
Mora 3-4 str

030219
AIK b 6-3

030223
Björklöven 4-2

030226
Bofors b 5-3

021013
Huddinge 5-0

021004
Boden 3-1 i Globen

021030
AIK 2-3

021124
Vallentuna 4-0

021127
AIK (b) 4-1

021206
SAIK 4-1

021208
Kiruna 6-0

021215
Björklöven 6-3

020806
Fotosession på Hovet

020815
London tour torsdag

020816
London tour fredag

020817
London tour lördag

020818
London tour söndag

020819
London tour måndag

Början av
säsongen

021009
AIK 4-0

Bildarkiv 01/02


2001/2002
Blandat

Gamla hjältar #2
– Class of 96/97

Gamla hjältar #3 - 96/97

020202-03
Kiruna/Pite tour

Bildarkiv 00/01


2000/2001
Blandat #2

Gamla hjältar

000226
Piteå 5-6 es

2000/2001
Blandat

000901-03
SCA-cupen i Sundsvall

001021-22
Kiruna/Boden
tour

001119
Tierp 4-5 es

001219
Södertälje 6-5

010409
Linköping 1-5